Jak pracujemy

Spotkanie wstępne

Spotkanie wstępneNa tym etapie precyzujemy oczekiwania klienta dotyczące projektu. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie stylistyki i funkcjonalności mebli. Klient przynosi na spotkanie wymiary pomieszczenia, tworzymy zarys projektu i dokonujemy wstępnej wyceny. Spotkanie kończy się decyzją o przygotowaniu indywidualnego projektu uwzględniającego wszystkie Państwa potrzeby, zarówno funkcjonalne jak i estetyczne wraz z wizualizacją komputerową.

Spotkanie precyzujące

Spotkanie precyzującePolega na omówieniu projektu przygotowanego przez naszych ekspertów. Precyzujemy zagospodarowanie przestrzeni wraz z doborem materiałów i rozwiązań. Wizualizacja komputerowa pozwala zweryfikować założenia, sprawdzić różne koncepcje kolorystyki, kształtów mebli jak i wyglądu całego wnętrza. Pozwala to dobrać pozostałe elementy wyposażenia (kafle, oświetlenie, stół itp.) tak aby efekt końcowy spełniał Państwa oczekiwania. Dokonujemy również ostatecznej kalkulacji kosztów i określamy czas realizacji.

Realizacja

RealizacjaWszystkie meble wykonujemy dla Państwa według ustalonego indywidualnego projektu. Podczas całego procesu realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę jakie zamieszanie wprowadza w Państwa domu jego umeblowanie dlatego nasi pracownicy zadbają o to by nic nie zostało przypadkowo pominięte. Zapewniamy transport, a perfekcyjnie wykonany montaż stanowi zwieńczenie całego procesu.