Przechowywanie

W kuchni musimy pomieścić masę sprzętów, naczyń, sztućców i produktów spożywczych. Nowoczesne sposoby przechowywania pozwalają nam zrobić to funkcjonalnie i efektownie.

Po pierwsze zastosowanie szuflad zamiast półek w dolnych szafkach. Szuflady gwarantują wygodny wgląd i optymalny dostęp, bez potrzeby schylania się, klękania, czy wyciągania części zawartości szafki, by móc dostać się do przedmiotów przechowywanych głębiej. Nowoczesne systemy prowadnic z pełnym wysuwem Tandembox marki Blum zapewniają pełny wgląd w ich zawartość. Posiadaja one system cichego domykania się. Porządek i odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni szuflad zapewnia elastyczny system ORGA-LINE pozwalający dowolnie kształtować wnętrze szuflady określając jej funkcje. Za pomocą wkładów i podziałek mogą Państwo zorganizować szufladę na sztućce, drobiazgi, zapasy jak również garnki, talerze czy butelki.

Popularne są również wysuwane systemy typu cargo, stosowane zarówno w szafkach wysokich i niskich, szerokich i bardzo wąskich. Wysokie zabudowy z powodzeniem zastąpią spiżarnię. Obrotowe systemy cargo Swing marki Peka, zapewniają wysuwaną spiżarnię, którą można dodatkowo obracać w prawą, lub lewą stroną. Komplety Tandem świetnie sprawdzą się do wysokich i szerokich szafek. Natomiast wyciągi wąskie do szafek podblatowych, dzięki specjalnej konstrukcji prowadnicy umieszczonej pod półką mamy do dyspozycji całą powierzchnię użytkową. Idealnie nadają się do przechowywania butelek i wysokich pojemników, a także ręczników kuchennych i środków czystości.

Trudno dostępne szafki rogowe możemy wyposażyć w obrotowe półki, wygodniejsze wysuwane półki Le – mans, lub wysuwane kosze typu Magic – Corner, które zapewniają łatwiejszy dostęp i funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w Państwa kuchniach z łatwością każdy przedmiot znajdzie swoje miejsce i będzie „pod ręką” w razie potrzeby.